بایگانی دسته بندی: کتاب رایگان

کتاب‌کنترل مدرن دورف

کتاب‌کنترل مدرن دورف شاخه‌ای از مهندسی کنترل است که سیستم ها را با استفاده از فضای حالت مدل سازی و کنترل می کند.

ادامه نوشته

کارگاه ها و آزمایشگاه ها جهت دسترسی دوستان کتاب های دوره سوم هنرستان رشته برق صنعتی رو گذاشتیم.
شامل : کتاب تکنولوژی و تعمیر لوازم خانگی، تکنولوژی و کارگاه برق صنعتی و تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی
امیدواریم مورد پسند شما کاربران عزیز باشند.

ادامه نوشته

کتاب الکترونیک صنعتی یکی از دروس برق بوده و بیشتر دانشجویان گرایش قدرت با آن به صورت کاربردی در صنعت روبه رو می شود.

ادامه نوشته

کتاب و جزوه مدار های منطقی موریس مانو  یکی از مهم ترین منابع درس الکترونیک دیجیتال در ایران و جهان می باشد. این جزوه توسط قدرت الله سپید نام ترجمه و منتشر شده است.

ادامه نوشته

 سیستم‌های کنترل خطی عموماً سیستم‌های دینامیکی هستند که هدف سیستم‌باکنترل مشخص شده است. این مباحث در مقطع کارشناسی مهندسی برق تحت عنوان سیستم‌های کنترل‌خطی و با کتاب سیستم های کنترل خطی اوگاتا یا سیستم‌های دیجیتال شناخته می شود.

ادامه نوشته

مبانی ماشین‌‌های الکتریکی پی‌سی‌سن جزء دروس تخصصی رشته‌ی برق و به خصوص گرایش الکترونیک و الکتروتکنیک در مقطع کارشناسی می‌باشد. یکی از منابع اصلی درس مدار کتاب مبانی ماشین ‌‌های الکتریکی می‌باشد.

ادامه نوشته

سیگنال ها و سیستم ها

کتاب بررسی سیگنال و سیستم اپنهایم یکی از مهمترین کتب مرجع دوره کارشناسی مهندسی برق و دیگر رشته‌ های مهندسی است. هچنین این درس یکی از مهمترین مواد کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق نیز می باشد.

ادامه نوشته

کتاب الکترومغناطیس مطالعه تاثیرات بار‌های الکتریکی ساکن و متحرک است که از نظر فیزیکدان‌ها, مهندسین برق و کامپیوتر دارای اهمیت‌های بنیادی است.

ادامه نوشته

کتاب مدار های الکتریکی دکتر جبه دار جزء کتاب تخصصی رشته‌ی برق و به خصوص گرایش الکترونیک می باشد.یکی از اصلی ترین منابع درس مدار های الکتریکی, کتاب مدار های الکتریکی دکتر جبه دار می‌باشد.

ادامه نوشته

مباحث اصلی کتاب ریاضی مهندسی شیدفر جز جدا ناپذیر رشته مهندسی برق می باشد. در ابتدا باید بدانیم این درس باتمامی دروس ریاضی متفاوت است و بلکه این درس دارای کاربرد بسیاری در زمینه‌ی مهندسی می‌باشد.

ادامه نوشته